Colector creante junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile certSIGN active.

Vezi toate job-urile Colector creante junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: certSIGN
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.12.2021

    certSIGN este o companie specializată în dezvoltarea și implementarea de aplicații software pentru securitatea informațiilor, precum și în furnizarea de servicii dedicate protecției sistemelor informatice.

    Cerinte

    Business Unit: Servicii de Incredere eIDAS

    Rol: Colectarea creanțelor societății de la clienți.

    Cerințe:

    Studii superioare, preferabil în domeniul economic sau orice alt domeniu conex Experiența în domeniu constituie un avantaj
    Abilități de comunicare, acuratețe și corectitudine în exprimare
    Abilități de negociere
    Persoană organizată, orientată către client și rezultate
    Buna cunoaștere a pachetului Microsoft Office și PC în general

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Contactarea clientului în scopul obținerii unui acord de plată (mail și telefonic)
    Monitorizarea respectării înțelegerilor de plată agreate
    Transmiterea de informări, notificări și somații de plată către clienții depășiti la scadență
    Realizarea punctajului periodic cu clienții, reglarea la zi a fișelor și a soldurilor clienților
    Raportarea către superiorul ierarhic a problemelor legate de procesul de recuperare a creanțelor

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (14)