Operator productie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Crosswork active.

Vezi toate job-urile Operator productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Crosswork
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: temporar
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Galati
  • Tulcea
  • Actualizat la: 18.06.2022

    Crosswork este o companie de recrutare la nivel national, cu birouri in Bucuresti si Iasi, ce ofera atat servicii de recrutare cat si de munca temporara si administrare de personal.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    - Studii medii tehnice (liceu sau școală profesională) – calificarea sau experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
    - Disponibilitatea de a lucra în schimburi;
    - Disponibilitate pentru efort fizic;
    - Disponibilitate pentru contract pe o perioadă determinată.

    Responsabilitati

    Ce vei face:
    -Vei sprijini tehnicienii în sarcinile principale, prin alimentarea mașinilor cu materiale de ambalare;
    -Vei participa activ la procesul de producție;
    -Vei supraveghea procesul de producție pentru a asigura calitatea produsului;
    -Vei îndeplini activități simple de mentenanță a echipamentelor;
    -Vei raporta orice eroare din procesul de producție persoanelor adecvate;
    -Vei înregistra informațiile necesare în documentația internă;

    Alte informatii

    Ce îți oferim:
    -Posibilitatea de a lucra într-o companie recunoscută la nivel global;
    -Bonusuri de sezon;
    -Pachet relocare;
    -Bonuri de masă;

    Aplica fara CV
    Constanta,