Operator producție

Angajator: Crosswork
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 26.11.2021

    Crosswork este o companie de recrutare la nivel national, cu birouri in Bucuresti si Iasi, ce ofera atat servicii de recrutare cat si de munca temporara si administrare de personal.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    - Studii medii tehnice (liceu sau școală profesională) – calificarea sau experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
    - Disciplină, seriozitate și spirit practic;
    - Disponibilitatea de a lucra în schimburi;
    - Disponibilitate pentru efort fizic.

    Responsabilitati

    Ce face un Operator producție?

    - Operează, igienizează și întreține echipamentele din secția de producție, în conformitate cu planul de producție stabilit și strandardele de protecție a muncii;
    - Întreprinde acțiuni corective și realizează analize de identificare a cauzelor care au dus la anomalii sau defecțiuni;
    - Informează personalul specializat de intreținere în caz de defecțiuni sau anomalii.
    - Se asigura ca procesul de imbuteliere se desfasoara in mod eficient, potrivit planului de productie si specificatiilor, in conditii standard si non-standard;
    - Inregistreaza toate intreruperile si avariile, identifica anomaliile si rezolva problemele in vederea
    reluarii productiei;
    - Raporteaza date privind parametrii de calitate in cadrul platformelor software (ex: tableta, excel, SAP)

    Pentru mai multe detalii despre job și pentru a te programa la #interviu, te așteptăm să aplici la acest anunț, sau scrie-ne pe : alexandra.solomon@ crosswork.ro