Reprezentant vanzari

Angajator: Adecco Romania
Domeniu:
  • Import-Export
  • Internet - eCommerce
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 09.12.2021

    Esti in cautarea unui loc de munca?
    ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau:
    Reprezentant vanzari Timisoara
    Cerinte:

    • Studii superioare technice (de ex. Inginer electric, mecanic )
    • Experien?? n vnz?ri de produse ?i servicii din domeniul technic (cel pu?in 2 ani)
    • Disponibilitate de deplasare n regiunea dedicat? ?ie (n timpul de lucru)
    • Abilitate de a comunica fluent n limba englez? (oral ?i n scris)
    • Cuno?tin?a programelor MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

    Responsabilitati:
    • ntre?inerea ?i dezvoltarea rela?iilor cu clien?ii din portofoliu
    • Acordarea consultan?ei technice ?i comerciale clien?ilor ?i poten?ialilor clien?i
    • Identificarea ?i contactarea poten?ialilor clien?i n vederea emiterii ofertelor, negocierii, ncheierii ?i execut?rii contractelor comerciale
    • ntocmirea ofertelor (comerciale ?i technice) pentru produse noi ?i servicii de service
    • Negocierea, ncheierea ?i asigurarea execut?rii contractelor, acordurilor comerciale
    • Planificarea propriei activit??i
    • Documentarea activitatii tale in sistemului CRM (Customer Relationship Management) si mentinerea acestuia la zi
    • ntocmirea periodica de rapoarte de activitate

    Beneficii:
    • Ma?in?, laptop, telefon
    • Echipament safety
    • Salar atractiv ?i bonus lunar pe baz? de performan??
    • Tichete de mas?
    • Diurn?, cazare n caz de necesitate
    CUM APLIC?
    nainte s? vezi ce ?i poate oferi acest loc de munc? mai n detaliu, afl? c? po?i aplica prin urm?toarele 3 metode:
    Direct n sediul nostru din Timi?oara, la adresa: Bulevardul Take Ionescu, nr 46B, (cladirea albastra dupa politie, sediul Isho)
    Sunnd la num?rul de telefon al consultantului 0721281572
    Aplicnd direct la anun?ul de aici, prin butonul de aplicare.