JAVA developer – junior/middle/ senior Timisoara

Angajator: Effective Human Resources
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 03.12.2021

    Effective HR este o firma de recrutare si consultanta in domeniul resurselor umane.
    Reuneste consultanti in recrutare cu peste 15 ani de expertiza in recrutare si management.

    Cerinte

    • Cautam Java Developer, Backend, aplicatii web – junior/middle/ senior Timisoara
    Cerinte:
    • Experienta relevanta in rol de Java Developer, Junior / Middle sau Senior
    • Studii superioare relevante in IT (finalizate sau in curs)-
    • Cunostinte tehnice: Java (8, 13, 15), JEE 7, Spring, JUnit, Jenkins, Jira.
    • Cunostinte avansate de limba engleza
    • Cunostintele de limba germana constituie avantaj

    Responsabilitati

    • Oras de lucru Timisoara (WFH – work from home - Timisoara)
    • Program de lucru: Luni Vineri, 8 h/zi + 30 minute pauza de masa, cu incepere flexibila intre 09.00-10.00.
    • Tip contract: Contract durata nedeterminata sau colaborare in sistem PFA.
    • Posibilitatea de a lucra de la distanță, pentru program de lucru full-time
    • Pachet salarial atractiv
    • Timp de lucru flexibil
    • Oportunitatea de a dezvolta o carieră într-o firma multinaționala stabila