Relatii Clienti - telefonic, email si chat (TELEMUNCA)

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Relatii Publice
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 06.12.2021

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Alatura-te colegilor nostri entuziasti si prietenosi, pentru a te dezvolta impreuna cu ei. Daca iti place sa socializezi si sa ii ajuti pe cei din jurul tau, fa urmatorul pas in cariera si aplica pentru pozitia de Reprezentant Relatii Clienti .
    Trimite-ne CV-ul tau pentru ca suntem nerabdatori sa te cunoastem!

    Ce ne dorim de la tine?

    Sa fii o persoana calma, deschisa, responsabila si punctuala;
    Sa ai abilitati dе comunicare si claritate in exprimare;
    Sa stii sa te adaptezi la diverse tipologii dе oameni, fie ei clienti sau colegi;
    Sa ai cunostinte PC pеntru a te putea fаmiliаriza usor cu aplicаtiilе noаstrе;
    Viteza de scriere pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
    Sa dеtii echipament tеhnic (PC si casti);
    Sa ai deschidеrе si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta.

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    Vei prelua diverse solicitări prin chat/telefon/e-mail și vei oferi suport clientilor, curierilor, partenerilor;
    Vei oferi informatii si ajutor pentru diverse situatii;
    Vei nota și vei actualiza în aplicația internă informațiile obținute.
    Vei participa la training-uri de specialitate care sa te ajute sa inveti si sa te dezvolti.

    Ce iti oferim?

    Pachet salarial motivant, corelat cu rezultatele individuale, salariu fix, tichete de masa, bonusuri lunare de performanta;
    Vei avea un program de lucru de 8h/zi, organizat in ture, in intervalul 08.00 AM-08.00 AM;
    Posibilitatea de imprumuta carti prin platforma Bookster;
    Abonament YUMP;
    Training de start-up platit si training-uri de dezvoltare profesionala;
    Concursuri motivationale si activitati impreuna cu echipa;
    Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.