Tehnician Service (Electronist)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Tehnician Service (Electronist) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.12.2021

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    Cerinte:

    • Studii medii finalizate – electronica (studiile superioare sunt considerate un avantaj - inginerie);
    • Minimum 2 ani experienta pe un rol similar, intr-un domeniu specializat;
    • Experienta de lucru in domeniul medical si cunostintele de diagnoza soft reprezinta un avantaj;
    • Bune cunostinte de lucru - pachetul Office;
    • Permis auto – categoria B;
    • Ocazional, disponibilitate la deplasari in tara;
    • Limba engleza: nivel conversational;
    • Abilitati de comunicare, lucru in echipa, dar si individual;
    • Abilitati de organizare, planificare si initiativa;
    • Dorinta de dezvoltare si perfectionare in domeniul profesional.

    Responsabilitati

    Recrutam: Inginer / Tehnician Service

    Partenerul nostru este reprezentat de o companie cu o vechime de peste 27 ani in activitatea de import, distributie si service a aparaturii si mobilierului medical catre spitalele si clinicile din Romania.

    Locatie: Bucuresti, in zona Hotelului Marriott.
    Program de lucru: Luni-Vineri: 08:30 – 17:00

    Responsabilitati:

     Asigurarea montajului si punerea in functiune a aparaturii medicale;
     Asigurarea instructajului personalului medical;
     Primirea si repararea aparaturii preluate in service;
     Participarea activa la actiunile comerciale colective ale firmei;
     Intocmirea documentelor si a rapoartelor de interventii de service.

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Pachet salarial atractiv in functie de experienta dobandita;
    • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
    • Tichete de masa – 20 RON/tichet;
    • Training-uri online si suport tehnic constant din partea producatorilor;
    • Locatie accesibila in Bucuresti, sectorul 5.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (94)