Lucrator in bucatarie

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 30.11.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Școala profesională de profil sau calificare în meseria de bucatar absolvită;
    Experiență în pregătirea diferitelor produse proaspete și specialități;
    Pasiunea pentru meseria de bucătar;
    Disponibilitatea de a lucra în ture;
    Atenție la detalii;
    Atitudine pozitivă, iar zâmbetul să fie accesoriul nelipsit.

    Responsabilitati

    Participă la gestionarea și fabricarea produselor proaspete;
    Cunoaște și respectă normele de consum al materiilor prime și dozarea produselor;
    Se asigură că produsele corespund prescrierilor ce au în vedere calitatea și cantitatea înainte de ambalarea acestora.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Se asigură că produsele corespund prescrierilor ce au în vedere calitatea și cantitatea înainte de ambalarea acestora