Agent vânzări

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SC KREATIV SRL active.

Vezi toate job-urile Agent vânzări active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: SC KREATIV SRL
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Iasi
  • Piatra Neamt
  • Actualizat la: 21.12.2021
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    • Orientare tehnică, cunoștințe tehnice
    • Atitudine comercială, minim 2 ani experiență relevantă
    • Foarte bune abilități de comunicare și negociere
    • Autonomie, seriozitate și precizie în executarea sarcinilor
    • Foarte bune abilități de rezolvare a problemelor
    • Capacitate de concentrare, orientare către rezultat
    • Foarte bune abilități sociale
    • Nivel mediu de cunoaștere a limbii engleze
    • Studii superioare (preferabil în domeniu tehnic) constituie avantaj
    • Permis de conducere, categoria B
    • Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office)

    Responsabilitati

    • Vizitarea clienților existenți şi dezvoltarea relației cu aceştia
    • Prospectarea noilor clienți, identificarea oportunităților de afaceri
    • Atingerea obiectivelor comerciale regionale, atât a celor cantitative cât și calitative
    • Analiza pieței și a concurenței, pregătirea rapoartelor către conducere
    • Susținerea prezentărilor de produs
    • Pregătirea ofertelor complexe
    • Gestionarea reclamațiilor, transmiterea informațiilor despre produs
    • Raportarea exactă a activității zilnice și lunare

    Alte informatii

    • Pachet salarial competitiv
    • Mașină de serviciu, laptop, telefon
    • Produse renumite de calitate înaltă
    • Posibilitate de dezvoltare profesională
    • Echipă tânără și dinamică
    • Loc de muncă stabil

    Bacau,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Vezi job-uri similare (5)