Fochist

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 01.12.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Studii tehnice;
    • Autorizatie ISCIR pentru abur constituie un avantaj;
    • Minim 3 ani experienta in domeniul de activitate;
    • Cunostinte de baza legate de utilizarea PC-ului;
    • Disponibilitate pentru program in ture de 12/24 si 12/48.

    Responsabilitati

    • Operarea instalatiilor sub presiune, instalatiilor de producere si distributie apa racita si apa calda;
    • Asigurare mentenanta preventiva si predictiva pentru instalatiile sanitare, instalatiile de incalzire si instalatiile de racire;
    • Operarea conform planului de mentenanta a instalatiilor de producere si distribuire aer comprimat.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu atractiv;
    • Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi.
    • Al 13-lea salariu;
    • Spor ore suplimentare 200%.
    • Spor de noapte 50%.
    • Spor de weekend 50%.
    • Diverse prime.
    • Abonament de sanatate.
    • Contract pe perioada nedeterminata.

    Daca aceasta oportunitate prezinta interes pentru tine, te asteptam pe strada Tebea nr. 4 sau ne poti suna pentru mai multe detalii la numarul 0756044677. Iti asteptam CV-ul la adresa: delia.semaca(a)gigroup.com