Operator introducere date - Craiova

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 01.12.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    • Minim studii medii.
    • Bune abilitati de utilizare ale PC-ului si ale pachetului Office.

    Responsabilitati

    • Participare la procesul de digitalizare documente;
    • Scanare documente;
    • Verificare corectitudine date introduse;
    • Completare campuri care nu fost automat introduse in aplicatie.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu de incadrare 3695 lei brut.
    • Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi.
    • Program de lucru un schimb.

    Daca esti interesat de aceasta oportunitate te invitam sa ne contactezi la numerele: 0756044677/ 0755019894/ 0728854950.