Manager Electro Casnice - Timisoara Nord

Angajator: Auchan Retail Romania
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Management Trainee
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 06.12.2021

    Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent în 17 tari, cu peste 3.700 magazine si aproape 350.000 de angajati.

    Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, în cartierul Titan, iar în prezent Auchan România numără 33 de hipermarketuri, o retea de magazine MyAuchan si 10.000 de angajati.

    Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi.Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul direct pe acest site sau creaza-ti cont pe site-ul Auchan, sectiunea Cariera.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate
    1- 3 ani experienta in domeniul comercial in zonele de interes
    Abilitati de comunicare si coordonare/management al echipe
    Capacitate de efort sustinut, creativitate, autonomie, orientare spre performanta

    Responsabilitati

    Gestioneaza activitatea comerciala a segmentului alocat
    Coordoneaza si motiveaza echipa din subordine
    Anticipeaza nevoile clientilor si urmareste satisfactia acestora asigurand o cantitate suficienta de marfa, respectand structura gamei
    Coordoneaza aprovizionarea si gama de produse din segmentul alocat
    Asigura implantarea si vanzarea produselor
    Analizeaza si concepe planul comercial anual

    Noi oferim :
    Salariu competitiv, bonuri de masă și prime
    Asigurare de sănătate, asigurare de viață, asigurare stomatologică
    Mediu de lucru în care te simți respectat/a și apreciat/a
    Posibilități de evoluție profesională într-o companie multinațională.

    Te provoacă acest job? Te regăsesti în tot ce ți-am povestit mai sus ? Aplică la acest job !

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Auchan Retail Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Auchan Retail Romania >>