Inspector Securitate - Platforma Logistica Auchan Deva ( Calan)

Angajator: Auchan Retail Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Deva
  • Actualizat la: 30.11.2021

    Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent în 17 tari, cu peste 3.700 magazine si aproape 350.000 de angajati.

    Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, în cartierul Titan, iar în prezent Auchan România numără 33 de hipermarketuri, o retea de magazine MyAuchan si 10.000 de angajati.

    Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi.Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul direct pe acest site sau creaza-ti cont pe site-ul Auchan, sectiunea Cariera.

    Cerinte

    Studii medii finalizate
    Atestat calificare profesionala in domeniul securitatii (Obligatoriu)
    Cunostinte de operare calculator (PC, MSOffice)
    1-3 ani experienta in receptie marfa
    Experienta in domeniul securitatii obiectivelor (Avantaj).

    Responsabilitati

    Inspectorul securitate isi desfasoara activitatea in ture, in platforma logistica din Deva si are urmatoarele atributii:
    Verifica sistemul de securitate, control si acces personal/marfa in platforma
    Asigura monitorizarea video din platforma de catre prestatorii de servicii logistice
    Verifica operatiunile de incarcare-descarcare a marfurilor si activitati conexe din punct de vedere securizare flux fizic din platforme, in scopul diminuarii pierderilor companiei.

    Noi oferim :
    Salariu competitiv, bonuri de masă și prime
    Asigurare de sănătate, asigurare de viață, asigurare stomatologică
    Mediu de lucru în care te simți respectat/a și apreciat/a
    Posibilități de evoluție profesională într-o companie multinațională.

    Te provoacă acest job? Te regăsesti în tot ce ți-am povestit mai sus ? Aplică la acest job !

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Auchan Retail Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Auchan Retail Romania >>