Sef sectie ambalare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Sef sectie ambalare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Chitila
  • Ilfov
  • Actualizat la: 04.01.2022

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Cerinte:

    - Studii in domeniul industriei alimentare;
    - Experienta in productia alimentara;
    - Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi;

    Responsabilitati

    - Raspunde de intreaga activitate a sectorului pe care-l coordoneaza, sub toate aspectele, implicand atat fondul, cat si formele problemelor pe care le impune aceasta coordonare.

    - Organizarea echipei de lucru din schimbul pe care il conduce in vederea realizarii programului de fabricatie in conformitate cu indicatiile primite de la departamentul de planificare a productiei sau superiori.

    - Respectarea parametrilor de lucru agreati, incadrarea in normele calitative si cantitative, eficienta in operare si reducere de consumuri de materii prime sau utilitati.

    Alte informatii

    - Contract perioada nedeterminata;
    - Asigurare/decontare transport;
    - Tichete de masa;
    - Ore suplimentare/noapte platite conform legii.

    Cautam Sef Sectie Ambalare pentru clientul nostru, unul dintre principalii furnizori de carne de porc, vita si oaie din România.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    6000 - 7000 RON NET / luna
    Chitila,

    Aplica fara CV
    7000 - 9000 RON NET / luna
    Chitila,

    Vezi job-uri similare (21)