International Trade Trainee with Spanish - Constanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VEO Worldwide Services active.

Vezi toate job-urile International Trade Trainee with Spanish - Constanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: VEO Worldwide Services
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 15.06.2023

    VEO Worldwide is a B2B services provider, based in Europe, with 16 years of activity. In 2006, when NOZ (the European clearance leader) started its expansion within Eastern Europe and Africa, VEO quickly fell in love with its vision and agile environment, always pushing things to discover more of this amazing business of clearance and responsible economy. Hence, we've added our own dynamic culture and mindset to everything we embraced from NOZ.
    We constantly search for solutions to help business owners capitalize on their unsold stocks (past collections, short expiry products, cancelled orders) and become efficient.
    With all of that, VEO is consolidating its brand based on engagement, transparency, solidarity, constant improvement and competence.

    Cerinte

    Cum ne-ar plăcea să fii:

    -Curios și determinat
    -Adaptabil
    -Team player
    -Vorbitor de Spaniola la nivel avansat
    - Vorbitor si de limba engleză - min. B2

    Responsabilitati

    Ce propunem:

    Un eveniment de recrutare unic urmat de 4 săptămâni de instruire si formare cu partenerul nostru in recrutare si training, Dare Academy unde vei afla foarte multe informații despre business
    Un job provocator, în care poți interacționa cu proprietarii de afaceri și cu factorii decizionali de top, negociind mărfuri

    Ce oferim:

    Șansa de a folosi competența lingvistică pentru a lucra internațional și de a cunoaște oameni noi
    Oportunități zilnice de a învăța și de a te dezvolta
    O activitate în care nu te vei plictisi niciodată și nu te vei bloca în rutină
    O echipă motivată, tânără și dinamică care luptă pentru același obiectiv
    Oportunități de a călători internațional, pentru a participa la târguri și pentru a vizita furnizori parteneri
    Pachet salarial atractiv și posibilitatea de a câștiga bonusuri de performanță
    Posibilitatea de a fi o parte activă a unei soluții care oferă produselor nevândute o viață nouă și reduce supraproducția

    Alte informatii

    We don’t waste good people. We value them.
    Especially, foreign language speakers.
    Descrierea companiei
    Veo Worldwide este o companie europeană de destocaj, parte a Universului NOZ (lider pe piața europeană de destocaj), cu peste 16 ani de activitate.

    Căutăm constant soluții pentru a-i ajuta pe proprietarii de afaceri să își valorifice stocurile nevândute (colecții anterioare, produse cu termen de expirare scurt, comenzi anulate), ajutându-i, astfel, să devină eficienți.

    MISIUNE:

    Cei mai buni pe piața de destocaj. Suntem complet dedicați misiunii NOZ de a deveni lideri mondiali pe piața de destocaj.

    VIZIUNE:

    No waste. Just value – Ne dorim să devenim mai buni odată cu spațiul în care creștem. Valorificăm pe deplin tot ce ne înconjoară - timp, resurse, aptitudini, idei. Investim în oameni care fac mereu un pas în plus, sunt dornici să se dezvolte și sunt adevărați jucători de echipă.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Constanta, Agigea,

    Vezi job-uri similare (5)