Agent call center Buzau

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BLUE POINT CALL CENTER active.

Vezi toate job-urile Agent call center Buzau active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: BLUE POINT CALL CENTER
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Buzau
  • Actualizat la: 25.01.2022

    Suntem o companie care oferă servicii profesioniste de call center. Suntem o echipă pentru care pasiunea pentru ceea ce facem și orientarea spre rezultate sunt valorile pe care le punem în fiecare proiect.

    Te invităm în echipa noastră, unde activitatea de call center este întotdeauna o provocare.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    Comunica lejer cu cei din jur
    Isi doreste sa se dezvolte continuu
    Este ambitios si dornic sa invete cat mai multe lucruri noi
    Este serios si atent la detalii
    Are abilitatea de a negocia si de a convinge cu usurinta.

    Responsabilitati

    Promovarea si vanzarea de servicii sau produse prin telefon;
    Gestionarea solicitarilor primite din partea clientilor;
    Oferirea de informatii corecte si utile despre produsele sau serviciile promovate;
    Preluarea apelurilor venite din partea clientilor;
    Propunerea de oferte customizate, in functie de nevoile clientilor, cu scopul de a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie;
    Urmarirea unor obiective

    Alte informatii

    Beneficii:
    Program de munca full time
    Salariu fix si bonusuri de performanta
    Training profesional specializat
    Echipa ambitioasa alaturi de care poti sa cresti atat profesional, cat si personal
    Activitati periodice cu intreaga echipa: teambuilding-uri, petreceri, concursuri.

    Buzau,

    Buzau,

    Buzau,

    Vezi job-uri similare (6)