INGINER OFERTARE

Angajator: Artem Homine
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Boldesti-Scaieni
  • Campina
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 03.12.2021

    ARTEM HOMINE este agentia de Recrutare si Selectie de Personal si Consultanta in domeniul Resurselor Umane ce constituie puntea de legatura dintre companii si persoanele aflate in cautarea unui loc de munca.
    Oferim servicii de recrutare si selectie de personal , profil psihometric de competente profesionale si personalitate , profil de compatibilitate si personalitate a echipei , analiza organizationala prin sondaje de opinie a angajatilor , STAY IN si EXIT INTERVIEW , servicii de outplacement , consultanta resurse umane si consiliere in dezvoltarea personala si profesionala .

    Cerinte

    - absolvent studii superioare tehnice
    - experienta anterioara in domeniul constructiilor metalice pe parte de ofertare sau productie, urmarire, montaj - cerinta obligatorie
    - cunostinte MSOffice - Excel - nivel bun
    - cunostinte Autocad 2D - nivel bun
    - cunoasterea softurilor din domeniul tamplariei de aluminiu ( Suchal ) - constituie avantaj

    Responsabilitati

    - executa lucrari de ofertare , in urma planurilor de arhitectura, a schitelor sau indicatiilor primite de la supervizor
    - analizeaza documentatia primita si isi extrage datele necesare intocmirii ofertelor
    - verifica introducerea in oferta a conditiilor din documentatia de oferta si recomandarilor date de organele de avizare si eventualele acorduri
    - verifica documentatia intocmita
    - poate executa lucrari de proiectare , in urma planurilor , a schitelor sau indicatiilor primite de la supervizorul direct
    - poate prelucra si definitiva date de proiectare primite de la seful de departament

    Alte informatii

    - contract de munca pe durata nedeterminata
    - program de lucru 8.00 - 16.30
    - transport asigurat din Ploiesti
    - tichete de masa 15 lei / zi
    - masa calda zilnica gratuita

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Artem Homine. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Artem Homine >>