Inginer Electronist CTC

Angajator: Aliand Consulting
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Otopeni
  • Actualizat la: 04.12.2021

    Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane infiintata din dorinta de a promova compatibilitatea maxima dintre  valorile candidatilor si mediul de lucru al angajatorilor.

    Cu o noua abordare a activitatilor de resurse umane, promovam un sistem transparent, dinamic, in care suntem alaturi de candidatii nostri si ii reprezentam in fata angajatorului.

    Cerinte

    Absolvent facultate profil electric/Electrotehnic/Automatizări;
    Limba engleză la nivel mediu-avansat obligatoriu;
    Experienta in domeniul electric sau productie de min. 1 an de zile;
    Disponibilitate pentru deplasări în Italia;
    Limba italiană- avantaj.

    Responsabilitati

    Realizează măsurători și control tehnic al calității panourilor de comandă;
    Activități de testare/verificare a echipamentelor/instrumentelor de proces;
    Efectuarea probelor de continuitate/rezistență/rigiditatea dielectrică;
    Asigură calitatea lucrărilor executate de el și de echipa de producție.

    Specializare decontata integral in Italia pe o perioada de 3 luni de zile;
    Transport asigurat de la stația de metrou;
    Prime de sărbători;
    Tichete de masa de 15 RON/pe zi.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Aliand Consulting. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Aliand Consulting >>