Manipulant marfa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Manipulant marfa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 26.03.2022

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    -Studii: minim 8 clase absolvite
    -Experienta de minim 6 luni de lucru in depozit;
    -Disponibilitate pentru efort sustinut.

    Responsabilitati

    -Se realizează diferite activități în depozit (incarcare, descarcare, manipulare marfa).

    Alte informatii

    Beneficii:

    -Salariu atractiv;
    -Bonuri de masa;
    -Asigurare medicala;
    -Transport asigurat de la statia de metrou Pacii.

    Program de lucru: 8 ore L-V 8:00-16:00

    Depozitul de afla pe Autostrada A1, iesire Ciorogarla

    Detalii la numarul de telefon/WhatsApp: 0 733 000 662

    Aplica fara CV
    Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Voluntari,

    Vezi job-uri similare (22)