Operator Vânzări Polivalent - Auchan Cluj-Napoca

Angajator: Auchan Retail Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Zalau
  • Actualizat la: 08.12.2021

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    CERINTE:

    - Studii medii absolvite;
    - Dinamic, cu initiativa, orientare client;
    - Experienta minima in domeniul comercial;
    - Abilitati de comunicare;
    - Perseverenta.

    BENEFICII:

    - Tichete de masa;
    - Prima de vacanta;
    - Asigurare de viata;
    - Asigurare de sanatate;
    - Asigurare stomatologica si psihologica;
    - Concediu - incepand de la 23 de zile de concediu/ an.

    RESPONSABILITATI:

    - Efectuează controlul cantitativ și calitativ al mărfurilor;
    - După validarea recepției, transferă marfa de pe platforma de livrare în rezervă de marfă;
    - Asigură o stare bună a platformei de recepție și a echipamentelor;
    - Administrează deșeurile și materialele de ambalare;
    - Asigura umplerea rafturilor cu marfă , respectând principiile de implantare, calitatea și prospețimea produselor;
    - Asigura aspectul îngrijit și curățenia raionului;
    - Oferă clienților informații despre produse.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Auchan Retail Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Auchan Retail Romania >>