Specialist Administrativ si Salarizare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile leoHR active.

Vezi toate job-urile Specialist Administrativ si Salarizare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: leoHR
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Mioveni
  • Actualizat la: 16.12.2021

    leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

    Cerinte

    Studii superioare in domeniul economic;
    Cunostinte Legislatia Muncii;
    Limba engleza nivel avansat;
    Experienta in domeniu 3-5 ani;
    Dorinta de a invata lucruri noi.

    Responsabilitati

    Gestioneaza sistemul de pontaj si sistemul de salarizare;
    Realizeaza statele de salarii lunare si declaratiile aferente;
    Calculeaza bonusurile lunare acordate angajatilor tinand cont de regulile companiei;
    Inregistreaza, calculeaza si depune concediile medicale;
    Tine evidenta documentatiei necesare ariei sale de activitate;
    Asigura relatia cu organele statului: ITM/ AJOFM/ CNAS/ CAS;
    Genereaza rapoarte periodice sau la cerere;
    Gestioneaza situatia concediilor de odihna;
    Completeaza si transmite Revisal.

    Alte informatii

    Un mediu placut si dinamic;
    Posibilitatea de a te dezvolta profesional.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (109)