Montator Mobila si Accesorii (Juniori sau Seniori)

Angajator: QLT® Group România | Recrutare
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 29.11.2021

    Responsabilitati:

    • Montaj/asamblare/instalare mobilier divers, inclusiv bucatarii pe teren;
    • Asambleaza/demonteaza corect piesele de mobilier conform schitelor de montaj, cartilor tehnice si a instructiunilor fabricantului;
    • Se lucreaza cu sculele de mana specifice montajului de mobilier în echipa;
    • Deplasare pe teren la clientii din Bucuresti și limitrof cu logistica companiei.
    Cerinte:
    • Experienta pe un post similar sau conex reprezinta avantaj (tehnician, lacatus montator, dulgher, meserii conexe);
    • Studii tehnice, cursuri de formare-reprezinta avantaj;
    • Sa stie sa citeasca si sa inteleaga un plan de asamblare mobilier;
    • Disponibilitate la deplasari in Bucuresti, limitrof;
    • Carnet auto categoria B, reprezinta avantaj.
    Oferta:
    • Salariu fix negociabil în funcție de experiență + bonus lunar asigurat/proiect;
    • Contract de munca stabil, ore suplimentare platite;
    • Transport și logistica asigurate de angajator;
    • Traininguri interne, cresteri salariale și profesionale;
    • Proiecte externe plătite motivant, pentru cei dispusi la deplasari in afara tarii (transport, cazare și diurna asigurate).