Economist financiar - Palas Mall Iasi

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 26.10.2021

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate in domeniul Economic/ Contabil
    - Minimun 3-4 ani experienta pe un post similar
    - Cunostinte solide de Excel
    - Persoana organizata si responsabila
    - Comunicare, atentie la detalii, o buna gestionare a timpului, prioritizare

    Responsabilitati

    - Realizează activităţi contabile si financiare;
    - Operează documente contabile, urmăreşte şi înregistrează documentele cu regim special;
    - Transmite documentele către banca/ furnizori sau client;
    - Verifică efectuarea/procesarea plăţilor;
    - Realizează activităţi de casierie;
    - Înregistrează chitanţe şi dispoziţii de plată;
    - Realizează plăţi cash;
    - Verifică scriptic şi faptic soldul de casa;
    - Realizare si interpretare cash-flow
    - Facturare

    Alte informatii

    Se ofera:

    - Pachet salarial motivant;
    - Condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;
    - Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.