Lucrator Depozit (Transport Asigurat)

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.10.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza Lucrator depozit pentru clientul nostru o companie care se ocupă cu vânzarea unei game largi de produse cosmetice, articole de îngrijire personală si altele.

    Locatii: Dragomiresti Deal ( Transport asigurat din Chiajna, Pacii, Gaiesti, Cartojani, Poiana, Joita, Buftea, Mogosoaia si alte zone)

    Cerinte:

    - Persoane cu experienta in activitati de depozit / comerciale: sortare, manipulare marfa, ambalare, picking, receptie marfa, pregatire comenzi;

    - Cunostinte operare calculator, cunostinte operare scanner, PC;

    - Conditie fizica buna, rezistenta la efort fizic.

    - Disponibilitate de lucru in 2 schimburi;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Realizarea proceselor din depozit de picking, ambalare, sortare produse, scanare, pregatire comenzi si receptie marfa.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Transport Asigurat din zona Pacii / zonele limitrofe Sectorului 6;
    - Bonuri de masa – 15 lei/zi lucrata;
    - Bonus de performanta lunar;
    - Tichete cadou de Sarbatori;
    - Contract pe perioada determinata 3 luni cu posibilitate de prelungire, preluare ulterioara;
    - Spor de weekend 15%;
    - Spor noapte 25%;
    - Sarbatori legale platite.