Manager Parcare - Iulius Mall Cluj-Napoca

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 28.10.2021

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    - Studii superioare în domeniul tehnic, absolvite cu diplomă de licență sau echivalentă;
    - Cunoştinţe de management
    - Bun cunoscător al pachetului de programe MS Office;
    - Vorbitor de limbă engleză – nivel avansat;
    - Spirit de echipă, activ, dinamic, inteligent, tact, atitudine pozitivă, discreție, loialitate, capacitate organizatorică, inițiativă, flexibilitate, capacitate de analiză și sinteză.

    Responsabilitati

    - Organizează și asigură controlul departamentului Parking
    - Este responsabil pentru dezvoltarea echipei și a serviciilor oferite clienților
    - Stabileşte si repartizează sarcinile/responsabilităţile în cadrul departamentului;
    - Verifică zilnic sistemul de acces şi administrare a parcării (bariere, automate de plata, senzori etc) şi se asigură de perfecta funcţionare a acestuia
    - Coordonează activitatea de semnare a contractelor încheiate pentru utilizarea parcării
    - Monitorizeaza gradul de ocupare a parcarii Iulius Mall Cluj, precum si situatia incasarilor si elaboreaza rapoarte si informari asupra situatiei constatate pe care le aduce la cunostinta superiorului ierarhic si departamentului financiar

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;
    - Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.

    Te așteptăm în echipa IULIUS!