Guvernanta Hotel - Baile Herculane

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BACOLUX HOTELS active.

Vezi toate job-urile Guvernanta Hotel - Baile Herculane active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: BACOLUX HOTELS
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alt oras
  • Actualizat la: 05.07.2022

    Oferim angajaților noștri posibilitatea de a face parte dintr-o echipă și o companie în continuă dezvoltare, posibilitatea de a promova și de a se perfecționa.

    Prețuim echipa, potențialul fiecărui membru Bacolux Hotels și suntem deschiși la tot ce înseamnă nou. Dacă entuziasmul, zâmbetul și dorința de implicare te caracterizează, așteptăm CV-ul tău.

    Cerinte

    - Formarea profesionala - Studii medii/ universitare ( constituie un avantaj)
    - Experienta - Minim 1 an experienta pe o pozitie similara sau minim 2 ani experienta in activitatea de camerista
    - Nivel mediu de cunoastere a limbii engleze
    - Bune abilitati de comunicare
    - Diploma de calificare ( constituie avantaj )

    Responsabilitati

    - Organizeaza si coordoneaza programul zilnic de curatenie din hotel;
    - Verifica atent camerele pentru a respecta normele de curatenie ale hotelului;
    - Verifica atent spatiile publice si respecta standardele de curatenie;
    - Este resposabila cu gestionarea produselor necesare pentru asigurarea standardelor de curatenie in hotel
    - Intocmeste si finalizeaza necesarul de material de aprovizionat;
    - Asigura completarea kit-urilor de material si consumabile din camera si baie;
    - Asigura completarea mini-barului din camere oride cate ori este nevoie;
    - Raspunde promt la solicitarile clientilor si conducerii hotelului;
    - Motiveaza personalul din subordine;
    - Se angajeaza sa respescte toate procedurile de lucru corespunzatoare functiei sale, procedure definite de directorul hotelului;

    Alte informatii

    - Contract de munca perioada nedeterminata
    - Mediu de lucru placut
    - Echipa dinamica
    - Program flexibil