Operator date - Baile Herculane

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BACOLUX HOTELS active.

Vezi toate job-urile Operator date - Baile Herculane active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: BACOLUX HOTELS
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Alt oras
  • Actualizat la: 12.10.2021

    Oferim angajaților noștri posibilitatea de a face parte dintr-o echipă și o companie în continuă dezvoltare, posibilitatea de a promova și de a se perfecționa.

    Prețuim echipa, potențialul fiecărui membru Bacolux Hotels și suntem deschiși la tot ce înseamnă nou. Dacă entuziasmul, zâmbetul și dorința de implicare te caracterizează, așteptăm CV-ul tău.

    Cerinte

    - Cunoasterea pachetului Microsoft Office
    - Absolvent de studii economice medii / superioare
    - Cunoasterea limbii engleze (constituie un avantaj)
    - Cunostinte de facturare si notiuni de conatbilitate

    Responsabilitati

    - Inregistrarea si verificarea facturilor de achizitie si notelor de intrare receptie
    - Inregistrarea , urmarirea si verificarea bonurilor de consum , transferurilor intre gestiuni a materiilor prime si auxiliare
    - Inregistrarea , urmarirea si verificarea productiei stocate
    - Participarea la inventare, valorificarea acestora si introducere in sistem
    - Configurare retete si urmarire consumuri materie prima
    - Descarcare gestiune si verificarea stocurilor de marfa

    Alte informatii

    - Contract de munca perioada nedeterminata
    - Mediu de lucru placut
    - Echipa dinamica
    - Program flexibil

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (520)