Asistent vanzari Duty Free - Otopeni

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Otopeni
  • Actualizat la: 29.11.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Limba engleza, nivel conversational;
    - Orientare catre client, catre nevoile lui si catre cresterea calitatii serviciilor;
    - Excelente abilitati de comunicare si organizare;
    - Proactiv si orientat spre eficientizarea rezultatelor;
    - Atitudine pozitiva;
    - Pasionat de conceptul luxury sau de parfumerie;
    - Personalitate deschisa si prietenoasa;
    - Disponibilitate pentru lucrul in ture.

    Responsabilitati

    - Consiliezi clientii in cadrul magazinelor in vanzarea de produse exclusiviste de la cele mai sonore branduri din următoarele categorii: Parfumerie, Cosmetică, Bauturi, Accesorii, etc;
    - Acorzi atentie sporita nevoilor si solicitarilor clientilor;
    - Te asiguri de cresterea constanta a calitatii serviciilor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu fix atractiv;
    - Bonus: 300 ron net (se ofera lunar);
    - Indemnizatie de transport;
    - Tichete de masa: 20 ron/zi lucrata;
    - Spor de noapte: 25%;
    - Spor de weekend: 10%;
    - Traininguri interne si externe de la brand-uri cu renume international;
    - Echipa tanara si mediu de lucru dinamic.