Asistent vanzari Duty Free - Otopeni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Asistent vanzari Duty Free - Otopeni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Otopeni
  • Actualizat la: 09.01.2022

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    - Limba engleza, nivel conversational;
    - Orientare catre client, catre nevoile lui si catre cresterea calitatii serviciilor;
    - Excelente abilitati de comunicare si organizare;
    - Proactiv si orientat spre eficientizarea rezultatelor;
    - Atitudine pozitiva;
    - Pasionat de conceptul luxury sau de parfumerie;
    - Personalitate deschisa si prietenoasa;
    - Disponibilitate pentru lucrul in ture.

    Responsabilitati

    - Consiliezi clientii in cadrul magazinelor in vanzarea de produse exclusiviste de la cele mai sonore branduri din următoarele categorii: Parfumerie, Cosmetică, Bauturi, Accesorii, etc;
    - Acorzi atentie sporita nevoilor si solicitarilor clientilor;
    - Te asiguri de cresterea constanta a calitatii serviciilor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu fix atractiv;
    - Bonus: 300 ron net (se ofera lunar);
    - Indemnizatie de transport;
    - Tichete de masa: 20 ron/zi lucrata;
    - Spor de noapte: 25%;
    - Spor de weekend: 10%;
    - Traininguri interne si externe de la brand-uri cu renume international;
    - Echipa tanara si mediu de lucru dinamic.

    Otopeni,

    Otopeni,

    Otopeni,

    Vezi job-uri similare (7)