Farmacist Ploiesti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Farmacist Ploiesti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 25.08.2023

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    Vino in echipa Help Net! Construieste-ti o cariera din a face Bine!
    🤝Te vei alatura unei companii ambitioase, parte a PHOENIX group-lider european de servicii integrate de sanatate.

    Cerinte:
    -Absolvent/a Facultatea de Farmacie; Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor; -Respectarea eticii si deontologiei profesionale.

    Asteptarile noastre:
    -Orientare catre pacient;
    -Bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa;
    -Persoana proactiva.

    Responsabilitati

    -Identificarea nevoilor pacientilor, si consilierea acestora;
    -Oferireа asistеntеi de specialitatе pаcientilor;
    -Elibеrarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
    -Informarea pacientilor despre modul de utilizare a medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse;
    -Administrarea stocurilor de produse farmaceutice.

    Oferim:
    -Pachet salarial atractiv;
    -Bonus de performanta;
    -Tichete de masa;
    -Programe de dezvoltare si instruire continua;
    -Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltarea carierei;
    -Abonament servicii medicale;
    -Asigurare de viata.

    Cernavoda,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Turnu Magurele,

    Vezi job-uri similare (115)