TEHNICIAN AUTOMATIZARI

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 11.10.2021

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    Experienta anterioara pe parte de mentenanta industrială / automatizari – minimum 3 ani;
    Experienta anterioara in industria auto;
    Cunostinte Siemens PL7 Pro.

    Responsabilitati

    Asigura analiza funcțională;
     Asigura modificări ale programului;
    Asigura testarea platformei de simulare;
     Actualizeaza documente;
    Asigura asistenta la demaraj;
    Oferta suport pentru depanare;
    Responsabil programare roboti;
    Asigura urmărirea si gestionarea backup-urilor.