Ajutor de Bucătar Auchan Retail România

Angajator: Auchan Retail Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.10.2021

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent în 17 tari, cu peste 3.700 magazine si aproape 350.000 de angajati.

    Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, în cartierul Titan, iar în prezent Auchan România numără 33 de hipermarketuri, o retea de magazine MyAuchan si 10.000 de angajati.

    Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi.Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul direct pe acest site sau creaza-ti cont pe site-ul Auchan, sectiunea Cariera.

    Cerinte

    Pentru asta pozitie va incurajam fie sa aplicati aici pe Hipo, fie sa mergeti in cel mai apropiat magazin Auchan si sa le spuneti colegilor ca ati venit pentru aplicare.

    De ce aveti nevoie:

    -Experiență în pregătirea diferitelor produse proaspete și specialități
    -Plăcerea de a lucra cu oamenii
    -Disponibilitatea de a lucra în ture
    -Atenție la detalii, atitudine pozitivă, iar zâmbetul să fie accesoriul tău nelipsit
    -Experiență necesară în domeniu de cel puțin un an.

    Responsabilitati

    -Vei participa la gestionarea și fabricarea produselor proaspete
    -Îți vei însuși și vei respectă normele de consum al materiilor prime și dozarea produselor Te vei asigura că produsele corespund prescrierilor ce au în vedere calitatea și cantitatea înainte de ambalare.

    Alte informatii

    - Salariu competitiv, bonuri de masă și prime
    - Asigurare de sănătate, asigurare de viață, asigurare stomatologică
    - Mediu de lucru în care te simți respectat/ă și apreciat/ă
    - Posibilități de evoluție profesională într-o companie multinațională

    Locație: Restaurant Auchan Obor & Hipermarket Auchan Titan

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Auchan Retail Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Auchan Retail Romania >>