Economist

Angajator: Vetro Design
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.03.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Compania noastră este un principal importator, distribuitor și exportator de dispozitive medicale și produse de laborator, produse medico-dentare si veterinare, articole profesionale pentru industria de înfrumusețare si produse de curățenie si igiena in România cu peste 10.000 mp spatiu de depozitare, birouri si productie.

    Cerinte

    - Absolvent studii superioare dе specialitate;
    - Experienta min.3 ani in departamentul financiar contabil;
    - Bune cunostinte dе contabilitate si fiscalitate;
    - Expert Contabil;
    - Abilitate dе operare programe specializate financiar-contabile;
    - Capabil sa lucreze cu termene si date limita;
    - Ordonat, organizat, analitic;
    - Capacitate dе comunicare;
    - Integritate pofesionala;
    - Capacitatea dе a avea atentie distributiva;
    - Avantaj cunostinte charisma.

    Responsabilitati

    - analiza pe baza de balanta de verificare;
    - calcul impozite si taxe;
    - intocmire declaratii fiscale;
    - reglare fisa pe platitor;
    - intocmire registre de contabilitate;
    - intocmire state salarii;
    - efectuarea de rapoarte la solicitarea clientilor;
    - analiza financiara.

    Descriere Companie: Vetro Design este o companie cu peste 60 de angajati, si o vechime de 28 ani, importatoare de materiale medicale si stomatologice, produse farmaceutice si cosmetice, materiale de curatenie si igiena. Vetro Design este unul din cei mai importanti furnizori de echipamente si materiale de unica folosinta, cu o capacitate de depozitare de peste 10.000mp, cu clienti in Romania si Europa.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (7)