Operator productie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Heraeus Electronics active.

Vezi toate job-urile Operator productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Heraeus Electronics
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 15.05.2023
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Absolvent liceu sau scoala profesionala
    - Cunostinte medii de operare PC ( Microsoft Word, Excel, Outlook etc )
    - Persoana organizata, serioasa, dinamica si proactiva
    - Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
    - Punctualitate si eficienta
    - Experienta de munca ca operator productie constituie avantaj
    - Disponiblitate de lucru in 3 schimburi

    Responsabilitati

    - Preluare piese din zona stoc
    - Prelevare piese pentru Calitate
    - Verificarea desenului de inspecție
    - Validare defecte gasite de masina
    - Mentenanta nivel 1
    - Completarea rapoartelor zilnice
    - Indeplinirea activitatilor pentru desfasurare procesului de productie conform planificarii productiei
    - Respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru, a standardelor de calitate si de productivitate

    Alte informatii

    Beneficii :

    - Pachet salarial motivant
    - Asigurare medicala
    - Transport asigurat
    - Bonuri de masa
    - Mediu de lucru placut intr-o companie multinationala

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (37)