Sales Specialist D2D - Miercurea Ciuc

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Miercurea-Ciuc
  • Actualizat la: 24.10.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cerinte:

    Studii medii;

    Abilitati de comunicare si relationare;

    Abilitati de negociere;

    Orientare catre client si rezultat;

    Persuasivitate;

    Disponibilitate pentru munca de teren.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Promoveaza si vinde la standarde de calitate produsele si serviciile de telefonie, televiziune si internet pentru indeplinirea obiectivelor de vanzari in cadrul departamentului D2D;

    Incheierea de contracte pentru servicii de televiziune, internet si telefonie fixa si mobila (prepaid in mediul rural, postpaid in mediul urban);

    Inregistreaza in aplicatii datele clientilor in conformitate cu actele prezentate si cu procedurile in vigoare, respectand standardele prezente in acestea si regulile privind protectia datelor cu caracter personal.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet sаlаriаl motivant, compus din salariu fix + bonus de performanta + comision din vânzări;

    Mediu de lucru plăcut;

    Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

    Pentru mai multe informatii, puteti sa o contactati pe colega mea, Loredana la numarul de telefon: 0755.042.881