Stivuitorist Covasna

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Covasna
  • Actualizat la: 07.12.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Școala Profesională/Liceu;

    Atestat motostivuitorist valabil autorizat ISCIR;

    Experiență minim 3 ani într-o poziție similară;

    Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi.

    Responsabilitati

    Utilizare stivuitor tip graifer;

    Aplicare norme specifice ISCIR;

    Asigurarea exploatării stivuitorului în conformitate cu instrucțiunile productorului;

    Consemnarea în registrul de supraveghere a stivuitorului toate observațiile privind deficiențele în funcționare ale acestuia.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Tichete de masă de 15 lei/zi;

    Decontare transport (50 lei pentru cei din oraș, decont de abonament sau benzină pentru cei din zonele limitrofe);

    Primă de Paști și Crăciun 700 lei brut;

    Reducere la cantina internă;

    Asigurare medicală privată.

    Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon 0755.042.881