Responsabil raportare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PROFI ROM FOOD active.

Vezi toate job-urile Responsabil raportare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: PROFI ROM FOOD
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.05.2022

    De aproape 22 ani, lantul de magazine Profi se dezvolta continuu, in ritm accelerat. Este aproape de pragul de 1.500 de magazine in peste 681 de localitati, si urmeaza sa deschida sute de noi magazine in urmatorii ani.
    Profi este cel mai mare angajator privat din Romania, care se mandrește cu peste 2.000 de colegi promovati anual.
    In 2021 Profi a introdus un nou concept de magazin – care, in baza succesului de care se bucura, urmeaza sa se extinda in intreaga retea – lucru ce puncteaza inca un pas important in evoluția companiei.
    Povestea Profi nu are sfarsit ci doar capitole noi, ce prind contur alaturi de toti colegii nostri si anunta transformari insemnate!
    Abia asteptam sa aflam mai multe si despre tine ai sa ne cunoastem!

    Cerinte

    -studii superioare (preferabil – economie/contabilitate),
    -experienta in raportare/ analize/ retail alimentar,
    -foarte bune abilitati dе lucru in Excel,
    -cunostinte de limba engleza – nivel avansat,
    -foarte bune abilitati dе organizare, comunicare si relationare si time-management.

    Responsabilitati

    -Vei intocmi rapoarte folosind date din surse interne și externe;
    -Vei culege si analiza date pentru a intelege problemele;
    -Vei analiza date in timp pentru a prognoza tendintele vanzarilor;
    -Vei interpreta rezultatele obtinute in urma rapoartelor si le vei prezenta membrilor echipei.

    Alte informatii

    Noi suntem:

    #OameniiDeLaProfi si ne ghidam zilnic dupa cele 3 valori – respect, onestitate si responsabilitate.
    Cautam oameni buni si implicati care vor sa creasca personal și profesional, alaturi de o echipa cu peste 25.000 de colegi in toata tara.
    Suntem deschisi sa ii primim in echipa noastra pe cei care vor sa faca parte din rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire la nivel national si cel mai mare numar de magazine din Romania.
    Scopul fiecarei zile este sa fim mai buni si sa reprezentam cu mandrie brandul Profi.
    Compania noastra evolueaza odata cu oamenii care stau la baza acesteia, de aceea traseul frumos pe care il au colegii nostri, confirma de fiecare data aprecierea si recunoasterea pe care le aratam celor care se implica, sunt responsabili si vor sa isi construiasca o cariera la Profi.

    Ce facem noi pentru tine?

    Bunatatea este limbajul nostru comun la Profi, iar asta se reflecta in actiunile pe care le desfasuram din grija pentru toti colegii nostri.
    - Investim in oamenii care ne reprezinta, oferind traininguri profesionale;
    - O platforma de beneficii fixe - beneficii aniversare, discounturi pentru servicii medicale si multe alte oferte negociate cu diversi parteneri, care vin in intampinarea nevoilor tale.
    - Oferim posibilitatea dе specializare, dezvoltare profesionala si personala;
    - Oferim posibilitati reale dе promovare.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Afumati, BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (31)