Reprezentant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.11.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Abilitati foarte bune de comunicare
    Atitudine pozitiva si optimista, orientata catre rezultate
    Interes catre a invata lucruri noi
    Profesionalism si corectitudine

    Responsabilitati

    Mentinerea relatiei cu clientii actuali, atat la birou, cat si pe teren, cand este cazul
    Completarea si trimiterea rapoartelor saptamanale catre conducere si catre client
    Dezvoltarea portofoliului de clienti si promovarea produselor companiei

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet salarial motivant
    Bonusuri in functie de performanta
    Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (69)