Lucrator depozit / Picker

Angajator: Colorful HR Leasing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.10.2021

    Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de Recrutare și Leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

    Cerinte

    jobs.colorful.hr recruteaza 1 Lucrator depozit / Picker pentru o importanta companie internationala specializata in echipamente de protectie.

    Cerinte:
    • Studii liceale;
    • Persoana sociabila, organizata, atenta la detalii, orientata spre nevoile clientilor, proactiva.

    Responsabilitati

    • Pregatirea si manipularea coletelor pentru expeditia catre clienti;
    • Asezarea, ordonarea si pastrarea produselor din depozit in bune conditii;
    • Participarea la ambalarea si etichetarea produselor si/sau a coletelor;
    • Participarea la inventarierea periodica a produselor din depozit (1 data pe trimestru).

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Bonuri de masa (15 lei/zi lucratoare);
    • Transport asigurat de la statia de metrou Gorjului;
    • Contract pe perioada nedeterminata;
    • Marire salariala in urma evaluarii dupa primele 3 luni.