IT Sales Assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Play Solutions active.

Vezi toate job-urile IT Sales Assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Play Solutions
Domeniu:
  • IT Software
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.09.2021

    Play Solutions a fost infiintata de un roman pasionat de tehnologie si business. Din 2012 echipa noastra aduce impreuna specialisti in diverse tehnologii IT si clientii care au nevoie de seriozitatea si focusul lor.

    Credo-ul nostru zilnic este inspirat din cuvintele lui Aristotel ‘’ We are what we repeatedly do. Excellence is not a singular act, but a habit.”

    Te asteptam in echipa noastra, pentru a invata si a livra excelenta.

    Cerinte

    Despre tine: esti o persoana deschisa, cu abilitati de comunicare, iti place sa socialiezi in medii online si vrei sa iti imbunatatesti zona de skilluri digitale, da-ne un semn, ne-ar face placere sa te cunoastem.

    Ce se cere: sa poti lucra 6-8 ore pe zi de acasa de la tine pentru a contacta online prospecti din mediul IT prin canale digitale precum Linkedin sau email dupa ce vei trece de perioada de training

    Responsabilitati

    Ce vei invata:

    1. Cum sa abordezi prospecti in mediul online pentru a genera conversatii de business

    2. Cum sa folosesti tool-uri digitale pentru rularea unor campanii de marketing online

    3. Cum sa iti alegi prospectii potriviti pentru a genera oportunitati de business

    Ce iti oferim: poti lucra de acasa de pe calculatorul tau personal, in ritmul tau, atata vreme cat iti faci treaba. Tot ceea ce ai nevoie sa stii iti vom arata si te vom insoti pe fiecare portiune a drumului de invatare. Ai sansa nu doar sa intri in mediul IT si sa inveti niste skill-uri digitale ce iti vor fi extrem de utile in cariera ci si sa inveti pas cu pas aceste abilitati fiind insotit/a de oameni care au facut asta deja si vor sa te invete.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (174)