Agent control acces trafic - Iulius Mall Cluj

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 16.10.2021

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    - Monitorizează și protejează autovehiculele parcate în sectorul pe care a fost repartizat
    - Nu permite întoarceri, staționări, parcări neregulamentare în sectorul de parcare unde dirijează traficul pentru a împiedica formarea de ambuteiaje
    - Dirijează traficul de autovehicule în parcarea interioară/exterioară a complexului Iulius Mall Cluj în situații de aglomerații și blocaje
    - Anunţă şeful ierarhic cu privire la apariţia diverselor incidente ce necesită soluţionare urgentă survenite în parcările complexului
    - Indrumă clienţii complexului spre punctele de access sau spre sectoarele de parcare cele mai apropiate de obiectivele vizate de aceştia
    - Operarea sistemului de control acces

    Responsabilitati

    - Permis de conducere cat. B (constituie avantaj);
    - Absolvent studii medii;
    - Abilități de lucru cu calculatorul;
    - Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu, conversațional;
    - Capacitatea de a comunica şi relaţiona în situaţii diverse;
    - Capacitatea de organizare şi prioritizare;
    - Iniţiativă şi atitudine pozitivă;
    - Spirit de observație.

    Alte informatii

    Se oferă:

    - Pachet salarial parte fixă, tichete de masa, asigurare medicală privată.