Operator suport IT Level 1/ Helpdesk

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mega Image active.

Vezi toate job-urile Operator suport IT Level 1/ Helpdesk active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.12.2021

    Noi suntem Mega la puterea 12.000! Si pentru ca suntem intr-o continua dezvoltare, cautam oameni talentati care isi doresc sa faca parte din Comunitatea Mega, o comunitate bazata pe un mediu de lucru stabil, sustenabil si responsabil social.

    Vino si tu in #ComunitateaMega!

    Cerinte

    Ne dorim ca tu sa vii cu:
    • Studii medii finalizate sau studii superioare in domeniul tehnic (de preferat IT);
    • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
    • Foarte bune cunostinte MS Office, in special Excel si Word;
    • Cunostinte retelistica;
    • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
    • Gandire analitica, lucru in echipa;
    • Orientare catre rezultat, flexibil, proactiv, curios, pasionat de domeniul IT.

    Ar fi ideal daca ai:
    • Experienta anterioara pe o pozitie similara.

    Responsabilitati

    Uite care vor fi responsabilitatile tale:

    • Oferirea de suport Nivel 1 pentru toate aplicatiile si procesele interne IT;
    • Realizarea tichetelor tehnice si escaladarea, dupa caz, catre Nivelul 2 de suport;
    • Colaborarea cu diverse echipe in vederea solutionarii problemelor tehnice aparute;
    • Executarea de sarcini de prelucrare a datelor;
    • Furnizarea de rapoarte specifice catre solicitanti;
    • Suport in faza de pregatire si implementare a proiectelor.

    Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni 😊

    Alte informatii

    Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:

    • Pachet variat de compensatii si beneficii;
    • Card de tichete de masa;
    • Bonus anual prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
    • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
    • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
    • Reduceri dedicate iubitorilor de lectura, pasionatilor de shopping si celor care isi doresc sa se mentina “in forma”;
    • Posibilitatea de crestere in cariera si mobilitate interna.

    Daca acest rol nu prezinta interes pentru tine, dar stii pe cineva caruia i s-ar potrivi, ne-am bucura sa dai de veste mai departe! 😊

    #SuportIT #OperatorSuportIT #HelpdeskSupport #MegaImage #Retail

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (332)