Operator producție

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hamilton Central Europe active.

Vezi toate job-urile Operator producție active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Hamilton Central Europe
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 21.12.2021

    Hamilton Central Europe și-a început activitatea în România prin producția de componente destinate seringilor cu microlitru. Odată cu deschiderea acestui sediu, România a devenit a doua țară din Europa, după Elveția, în care Compania Hamilton desfășoară activități de producție. De altfel, Compania Hamilton este și singura companie din țară specializată în producția de componente destinate seringilor cu microlitru.

    În prezent, în fabrica din Giarmata, echipa noastră produce instrumente de precizie ridicată folosite în laboratoarele de analiză și cercetare (seringi de mare precizie, pompe, valve, ace, module de pipetare etc.), precum și accesorii pentru aparatura medicală. Produsele fabricate de către Hamilton Central Europe în Timiș sunt utilizate în piețele de profil din Europa, Asia și Africa de Sud, în mare parte în laboratoarele de cercetări științifice, laboratoarele de aplicații analitice și secții de terapie intensivă.

    Cerinte

    Ce dorim să găsim:
    Studii medii
    Experiență într-un mediu de producție
    Abilitatea de a lucra cu subansamble de dimensiuni mici
    Persoana organizată, disciplinată, atentă la detalii și cu abilități de a lucra în echipă

    Responsabilitati

    Ce este nevoie să faci:
    Urmezi planul zilnic de producție
    Realizezi produsele ținând cont de instrucțiunile de lucru specifice
    Esti responsabil de calitatea produselor finisate

    Alte informatii

    Ce oferim:
    Salariu de incadrare începând de la 3.200 lei brut, cu posibilitate de majorare după 3 luni, în funcție de evoluția ta profesională
    Bonus lunar de performanță de până la 500 lei brut
    Tichete de masă la valoarea nominală de 20 lei
    Tichete cadou de Paște și Crăciun
    Al 13-lea salariu
    Bonus anual de până la 1.200 lei brut, acordat în funcție de performanțele companiei
    Bonus de recomandare a unui coleg: 1.200 lei brut/recomandare
    Ore suplimentare plătite dublu
    Asigurare medicală pentru tine și familia ta
    Transport asigurat din Timișoara, Dumbrăvița și Giroc.
    Pachet de discount pentru activități sportive & wellness
    Condiții foarte bune de lucru (mediu curat, fără zgomot, temperatură potrivită)
    Zonă de recreere
    Program de lucru în unul sau două schimburi, de luni până vineri
    Pauze flexibile
    Posibilități de dezvoltare profesională (cursuri și specializări)
    Contract de muncă încheiat pe perioadă nedeterminată
    Siguranța locului de muncă
    Team buildings & evenimente

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (22)