Key Account Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Key Account Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.10.2021

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    • Experienta relevanta in vanzari de servicii;
    • Experienta cu colaboratori din Europa si America;
    • Abilitati bune de lucru in MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
    • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
    • Mentalitate inovatoare pentru a descoperi noi oportunitati;
    • Abilitati puternice de comunicare, prezentare si negociere;
    • Constituie un avantaj cunoștințele despre blockchain si criptomonede.

    Responsabilitati

    ● Gasirea si dezvoltarea de noi francize (gasirea potentialilor investitori, promovarea francizei pe toate canalele);
    ● Prezentarea sistemului de francizare a potentialilor investitori;
    ● Sprijinirea francizelor in elaborarea planului de afaceri;
    ● Ofera instruire si informatii privind politicile si procedurile de afaceri;
    ● Coordoneaza si supravegheaza procesul de deschidere de francize;
    • Intocmirea de rapoarte pentru managerul operational.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Mediu de lucru placut in start-up;
    • Salariu motivant in functie de experienta.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (19)