Merchandiser Craiova

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Lactalis Group active.

Vezi toate job-urile Merchandiser Craiova active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Lactalis Group
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 16.12.2021

    Grupul Lactalis este liderul pieței de produse lactate din România. Ne derulam operațiunile prin intermediul unui numar de 8 companii renumite pe piata românească: Albalact, Covalact, Lactate Harghita, Dorna Lactate, Raraul, Lactalis Romania, Lactalis Logistic și Parmalat, administrate prin intermediul unei structuri de conducere consolidată la nivel național. Avem un portofoliu impresionant de mărci și produse locale și internationale, recunoscute, indragite și intrate în obiceiurile de consum din ultimii 50 de ani ale consumatorilor români. În prezent avem un numar de 2200 de angajați, care lucrează în 5 fabrici moderne locate in Alba, Harghita, Covasna, Suceava si Ilfov, precum și în structurile de colectare de lapte, vânzări, depozitare și distribuție, cu acoperire în întreaga țară .

    Cerinte

    Candidatul ideal este o persoana dinamica, organizata, responsabila si cu foarte bune abilitati de comunicare. Experienta si cunostinte in domeniul vanzarilor sau marketing reprezinta un plus.

    Responsabilitati

    - Primirea si mercantizarea marfii conform procedurilor companiei;
    - Asigurarea disponibilitatii produselor in spatiile de vanzare in acord cu planogramele agreate si in cadrul categoriei din care acestea fac parte;
    - Implementarea strategiei de comunicare la nivelul punctelor de vanzare prin intermediul suportului media recomandat (implementarea activitatilor de promovare);
    - Implementarea si intretinerea POSM-urilor;
    - Monitorizarea permanenta a calitatii produselor aflate in spatiile de vanzare (ambalaj si termene de valabilitate);
    - Monitorizarea preturilor, atat ca nivel cat si ca mod de afisare;
    - Intocmirea de rapoarte periodice.

    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Vezi job-uri similare (10)