Stivuitorist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adecco Romania active.

Vezi toate job-urile Stivuitorist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Adecco Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 15.11.2021
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal:

    • Detinator autorizatie ISCIR de stivuitorist;
    • Indemanare si simt practic;
    • Persoana organizata, responsabila cu spirit de echipa.
    Descrierea jobului:
    • Receptia marfurilor pe baza documentelor specifice;
    • Depozitare, etichetare, preg?tirea marfurilor;
    • Asigurarea incarcarii si descarcarii marfurilor cu ajutorul motostivuitoarelor respectand procesele si procedurile;
    • Ordonarea marfurilor pe rafturi conform specificatiilor;
    • Paletizarea marfurilor pentru asigurarea unei deplasari si stivuiri usoare;
    • Pastrarea calitatii si integritatii marfurilor in intregul proces de manipulare, depozitare.

    Beneficii:
    • Tichete de masa;
    • Transport decontat;
    • Ore suplimentare platite dublu;
    • Prime lunare in functie de performanta;
    • Program de lucru intr-un singur schimb.

    Ploiesti, Brasov,

    Aplica fara CV
    5000 - 5500 RON NET / luna
    Brasov,

    Brasov, Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (11)