Deschidem un nou magazin Profi in Cristuru Secuiesc

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PROFI ROM FOOD active.

Vezi toate job-urile Deschidem un nou magazin Profi in Cristuru Secuiesc active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: PROFI ROM FOOD
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cristuru Secuiesc
  • Odorheiu Secuiesc
  • Actualizat la: 16.10.2021

    De aproape 22 ani, lantul de magazine Profi se dezvolta continuu, in ritm accelerat. Este aproape de pragul de 1.500 de magazine in peste 681 de localitati, si urmeaza sa deschida sute de noi magazine in urmatorii ani.
    Profi este cel mai mare angajator privat din Romania, care se mandrește cu peste 2.000 de colegi promovati anual.
    In 2021 Profi a introdus un nou concept de magazin – care, in baza succesului de care se bucura, urmeaza sa se extinda in intreaga retea – lucru ce puncteaza inca un pas important in evoluția companiei.
    Povestea Profi nu are sfarsit ci doar capitole noi, ce prind contur alaturi de toti colegii nostri si anunta transformari insemnate!
    Abia asteptam sa aflam mai multe si despre tine ai sa ne cunoastem!

    Cerinte

    Ce facem noi pentru tine?

    - Oportunitatea de a lucra în rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografică din

    România;

    - Pentru că ne place să investim în oamenii care ne reprezintă, oferim training profesional;

    - Un venit corelat cu performanțele obținute (bonusuri de performanță și fidelitate);

    - Decontare parțiala a abonamentului de transport;

    - Posibilitatea de a te dezvolta profesional și personal;

    - Posibilități reale de promovare.

    Responsabilitati

    Ce vei face tu pentru noi?

    - Vei servi clienții de la raion prin: porționare, feliere, împachetare și etichetare corectă;

    - Vei afișa, obligatoriu, prețurile și termenele de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare;

    - Vei verifica și corecta afișajul prețului din zona raionului de proaspete;

    - Vei retrage de la vânzare, în timp util, toate produsele nevandabile (expirate, deteriorate) din raionul de

    proaspete și le vei depozita în spațiul destinate acestora;

    - Vei informa clienții cu privire la produsele și caracteristicile acestora;

    - Vei respecta cerintele de frig pentru toate produsele cu temperatură controlată din raionul de

    proaspete;

    - Vei aranja marfa, conform procedurilor specifice, în zona de depozitare;

    - Vei scana produsele asezate de catre clienți pe banda;

    - Vei încasa contravaloarea produselor achiziționate de catre clienți;

    - Vei întampina clienții cu respect și cu zambetul pe buze;

    - Vei așeza marfa in raft respectând termenele de valabilitate;

    - Vei urmării datele de valabilitate ale produselor şi vei face rotaţia la raft a produselor;

    - Vei îndepărta de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;

    - Vei participa la acţiunile comerciale din magazin;

    - Vei răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire.

    Alte informatii

    Daca:

    - îti place să lucrezi cu oamenii,

    - reziști la temperaturi scăzute, efort susținut si stres,

    - ești atent la detalii, corect si respecti oamenii,

    - îți place munca în echipa,

    - îți dorești să faci parte dintr-o companie în continuă expansiune.

    Dacă ai răspuns DA la cel puțin 3 din aceste întrebări, atunci te vrem alături de noi!

    Aplica fara CV
    Bistrita, Cluj Napoca, Odorheiu Secuiesc, Job national