Inginer instalatii sanitare - Timisoara

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 19.09.2021

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    - Inginer licentiat in domeniul Instalatiilor Sanitare

    - Minim 5 ani experienta pe o pozitie similara

    - Cunostinte privind legislatia in vigoare aferenta domeniului instalatiilor sanitare

    - Cunostinte aprofundate asupra instalatiilor si echipamentelor de limitare si stingere a incendiului

    - Abilitati de comunicare si relationare

    - Abilitati de a lucre strategic, de prioritizare

    - Permis de conducere

    Responsabilitati

    - Realizeaza periodic audit tehnic asupra echipamentelor aflate in dotare si exploatare pentru toate punctele de lucru

    - Intocmeste rapoarte privind situatia tehnica a echipamentelor

    - Propune si urmareste implementarea masurilor de imbunatatire privind exploatarea instalatiilor

    - Supervizeaza verificarile periodice conform normativelor in vigoare

    - Asigura suport tehnic inginerilor de specialitate din fiecare locatie, daca situatia o impune

    - Supervizeaza firmele externe in activitatea de mentenanta

    Alte informatii

    Se ofera:

    - Pachet salarial motivant;

    - Condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;

    - Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.