Consultant Vanzare Parafarmaceutice Premium- Mall Promenada

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile QLT® Group România | Recrutare active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzare Parafarmaceutice Premium- Mall Promenada active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: QLT® Group România | Recrutare
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.10.2021
    Scurta descriere a companiei

    MISIUNEA QLT® Group România | Recrutare

    Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

    Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrați.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Compania este lider in domeniul suplimentelor nutritive si promotor al conceptelor avansate de sanatate prin inovatie si wellness.

    Cautam persoane cu studii sau cunostinte in domeniu, pasionate de domeniul nutritiei, interesate de o alimentatie sanatoasa, care au mai lucrat pe o pozitie similara.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Activitate de consultanta pentru clientii magazinului din Mall Promenada;
    • Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc.;
    • Consiliaza clientii in procesul decizional, prezinta suplimentele nutritive, ingredientele, propietatile si cantitatea recomandata, conform necesitatilor formulate;
    • Ofera clientilor informatii legate de actiunile promotionale si serviciile de specialitate de care poate beneficia;
    • Actioneaza pentru atingerea obiectivelor individuale de vanzare.

    Alte informatii

    Oferta:
    • Pachet salarial motivant 4000-4800 lei net/luna (2400 lei net fix + 400 lei tichete + comision si bonus lunar din vazari);
    • Program de lucru flexibil, in ture 12/24 (o zi 12 h si o zi liber);
    • Contract de munca, programe de training, bonusuri de performanta si de fidelizare.

    Aplica fara CV
    6000 - 7500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    6800 - 8000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (155)