Operator Supraveghere – Departament Securitate

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 19.09.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Studii minim 10 clase;
    - Nu necesita experienta dar poate fi un plus;
    - Atentie la detalii, proactiv, persoana responsabila;
    - Candidati dornici sa se dezvolte si sa inceapa parcusul profesional.

    Responsabilitati

    - Realizarea si supravegherea permanenta a magazinului;
    - Asigurarea protectiei atat a clientilor cat si a angajatilor;
    - Identificarea si raportarea superiorului ierarhic potentialele riscuri ce ar putea periclita activitatea clientilor cat si cea a colegilor de munca;
    - Mentinerea unei bune colaborari cu restul departamentelor si oferirea suportului pentru a avea o buna desfasurare a activitatii comerciale.

    Alte informatii

    Cerinte:

    Locatie:

    Jud Ilfov, Comuna Balotesti, sat Balotesti.

    Program de lucru:

    In ture a cate 12 ore / zi, 24 ore libere:
    -T1: 08:00 – 20:00
    -T2: 20:00 – 08:00

    Beneficii:

    -Pachet salarial;
    -Majorare salariala dupa primele 6 luni de activitate;
    -Tichete de masa 15 lei / zi lucrata, dupa 1 an de activitate devin 20 de lei / zi lucrata;
    -Asigurare medicala privata;
    - Decontare de transport (130 – 150 lei net / luna) sau transport asigurat din Ploiesti;
    -Prime de Craciun (150 lei net) si Paste (150 lei net);
    -Prima de fidelitate pentru vechime: 5/10/15/20 de ani se acorda cupoane de magazin in valoare de 300/500/1000/2000 lei net
    -Prima de vacanta dupa 1 an de activitate (50% din salariul net)
    -Spor de noapte 25%;
    -Spor weekend 20%;
    -Ore suplimentare 100%;
    -Spor sarbatori 100%.

    Alte benefici:
    -Curs Servant Pompier dupa 6 luni, promovare de la Operator supraveghere la Agent situatii de urgenta;

    Daca sunteti interesat de oportunitatea de angajare in cadrul unei companii multinationale, va invitam sa ne contactati le numarul de telefon 0747 097 885.