Responsabil Comercial-Zalau

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nextgen Communications active.

Vezi toate job-urile Responsabil Comercial-Zalau active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Nextgen Communications
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Zalau
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 23.11.2021

    NextGen Communications este una dintre cele mai tinere si dinamice companii ce activeaza pe piata de telecomunicatii din Romania, oferind servicii in 37 orase mari si peste 300 de localitati.

    Cerinte

    Profilul candidatului:

    Studii medii, studiile superioare reprezintă un avantaj;
    Minim 6 luni experienţă în activităţi care implică lucrul în relaţii cu clienţii;
    Cunoştinţe utilizare PC: Windows, MS Office (Excel);
    Abilităţi excelente de comunicare şi persuasiune;
    Orientare către client;
    Disponibilitate de învăţare continuă, flexibilitate şi deschidere la nou.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    Ne dorim un coleg/a nou/a in echipa Nextgen Communications , prin urmare ne-am hotarat sa-l/s-o cautam.
    Credem ca atribute precum capacitatea foarte buna de comunicare si relationare, atentia
    distributiva, simtul pentru detalii semnificative si abilitatea rapida de decizie sunt caracteristicile unui profesionist,
    astfel ca aceste elemente sunt printre factorii ce ne vor ajuta sa decidem in procesul de recrutare.

    Pozitia este disponibila pentru orasele: Puchenii Mari, Urziceni, Tulcea
    Responsabilităţile importante:

    Desfăşoară acţiuni de promovare a serviciilor NextGen atât pentru potenţialii clienţi cât şi pentru cei existenţi;
    Întocmeşte şi semnează (contracte, acte adiţionale, cereri, etc);
    Oferă informaţii corecte şi complete clienţilor, în funcţie de solicitările acestora;
    Preia, verifică şi soluţionează situaţiile şi solicitările primite de la clienţi;
    Urmăreşte modul în care a fost soluţionată situaţia clientului şi îl contactează pe acesta pentru comunicarea rezoluţiei;
    Promovează imaginea companiei într-o manieră pozitivă, proactiva şi orientată către client.

    Aplica fara CV
    Zalau,